O NÁS

O společnosti

Společnost Moravská stavební unie – MSU s.r.o. byla založena v roce 1993 a od té doby podniká v oboru pozemního stavitelství na území České republiky, Rakouska a Německa.

V roce 2014 prošla společnost restrukturalizací, výsledkem které je zefektivnění celého procesu výstavby a přizpůsobení se vývoji v současném stavebnictví, za zachování mnohaletých zkušeností s generálními dodávkami v oblasti bytové, občanské a průmyslové výstavby. Součástí společnosti je také vlastní developerský program.

Naše filozofie

Jsme si vědomi vysokých nároků našich obchodních partnerů, proto dbáme na profesionální přístup ve všech fázích projektu, od přípravy, realizaci až po předání hotového díla.

Naši společnost tvoří zaměstnanci, vybíráme si tedy odborníky, kteří své práci nejen perfektně rozumí, jsou si vědomi své odpovědnosti, ale stavebnictví je pro ně i životní náplní. 

Personální politika firmy 

V současné době se počet zaměstnanců ustálil na cca 40 pracovnících, jak THP, tak dělnických profesí. Dle potřeby spolupracujeme s léty prověřeným portfoliem subdodavatelů tak, abychom byli schopni pružně reagovat na aktuální potřeby výstavby. V souladu s naší filozofií pracujeme neustále na profesním vzdělávání a osobní motivaci, snažíme se pro naše pracovníky vytvořit prostředí a podmínky, potřebné k bezchybnému plnění svěřených úkolů. 

Jsme si vědomi, že pro mladé je dnes v mnoha případech kritická situace na trhu práce, proto se nebojíme dát šanci i absolventům. 

V poslední době se snažíme vybírat talentové profesionály už při jejích studiu na vysoké škole. Ti, kteří se vyšších nároků z naší strany nebojí, jsou vítanou posilou týmu.

Spolupracujeme

VL reality     http://www.vlreality.cz/
Architektonické studio PamArch    http://www.pamarch.cz/
Keraservis Group a.s.    http://www.keraservis.cz
DEHO s.r.o.    http://www.deho.cz         
Vysoké učení technické v Brně - Fakulta stavební    http://www.fce.vutbr.cz 

Podporujeme

  • Bikrosový oddíl TJ Favorit Brno
  • ZŠ Bosonožská
  • Gymnázium Jana Blahoslava v Ivančicích
  • Umělecká skupina TRINNO
  • Domov pro seniory Zastávka u Brna
  • Centrum Kociánka
  • Slavnosti města Pohořelice a okolí

Máte zájem o developerský projekt? Kontaktujte nás.

Realizované projekty


Developerský projekt Jírovcová


Nastavby Pavlovská, Brno

Všechny realizované projekty

BYTY

Právě realizujeme:

Bytový dům v Řečkovicích

Výstavba dokončena, poslední volné byty k prodeji, více na:
https://www.byty-reckovice.cz/.
Realizované projekty
MORAVSKÁ STAVEBNÍ UNIE - MSU s.r.o.
Jižní nám. 7/7 619 00 Brno
Tel.: +420 543 420 557