O Moravské stavební unii

Společnost Moravská stavební unie - MSU s.r.o. byla založena v roce 1993 a od té doby úspěšně působí v oblasti pozemního stavitelství na území České republiky, Rakouska a Německa.

V roce 2014 prošla společnost restrukturalizací, jejíž výsledkem bylo výrazné zefektivnění celého procesu výstavby a přizpůsobení se moderním trendům současného stavebnictví při zachování mnohaletých zkušeností s generálními dodávkami v oblasti bytové, občanské a průmyslové výstavby. Neustále na sobě pracujeme, snažíme se dále rozvíjet a vzdělávat, jelikož víme, že i konzervativní obor, jakým stavebnictví bezesporu je, se neustále posouvá.

V rámci rozvoje našeho zázemí jsme v roce 2019 rozšířili areál sídla firmy o nové kancelářské a skladovací prostory. Začátkem roku 2020 jsme úspěšně dokončili druhou etapu, při níž jsme zmodernizovali stávající kanceláře. Neustále investujeme do obnovy našeho strojového a vozového parku s cílem snižovat ekologickou zátěž a zlepšovat pracovní podmínky pro naše zaměstnance.

Myslíme globálně, snažíme se jednat a dělat správné věci lokálně. Naše projekty realizujeme s ohledem na potřeby a přání zákazníka, využíváme nejnovější technologie a postupy, které zajišťují udržitelný rozvoj a ochranu životního prostředí.

O nás
Naše filozofie

Jsme si vědomi vysokých nároků našich obchodních partnerů, proto dbáme na profesionální přístup ve všech fázích projektu, od přípravy, realizaci až po předání hotového díla.

Naši společnost tvoří zaměstnanci, vybíráme si tedy odborníky, kteří své práci nejen perfektně rozumí, jsou si vědomi své odpovědnosti, ale stavebnictví je pro ně i životní náplní.

Personální politika firmy

V současné době společnost tvoří tým cca 40 pracovníků, jak THP, tak dělnických profesí. Dle potřeby spolupracujeme s léty prověřeným portfoliem subdodavatelů tak, abychom byli schopni pružně reagovat na aktuální potřeby výstavby. V souladu s naší filozofií pracujeme neustále na profesním vzdělávání a osobní motivaci. Snažíme se pro naše pracovníky vytvořit prostředí a podmínky potřebné k bezchybnému plnění svěřených úkolů.

Jsme si vědomi, že pro mladé je dnes v mnoha případech kritická situace na trhu práce, proto se nebojíme dát šanci i absolventům.

Nejen v poslední době se snažíme vybírat talentované profesionály už při jejich studiu na vysoké škole. Ti, kteří se vyšších nároků z naší strany nebojí, jsou vítanou posilou týmu.

Máte zájem u nás pracovat? Navštivte naše kariérní stránky www.msuhledakolegu.cz.

Kvalita

Slovo kvalita u nás není pouze prázdný pojem. Abychom udrželi nejvyšší standardy prováděného díla, pracujeme neustále na dalším vzdělávání našich pracovníků. Jsme držiteli ČSN ISO 9001:2016.

Finančně zdravá a stabilní společnost

Náš obrat se v posledních letech pohybuje kolem 250 milionů korun, každoročně procházíme auditem a zveřejňujeme informace na Veřejném rejstříku.

Jedeme na zelenou

Víme, že životní prostředí, ve kterém žijeme, utváříme sami, snažíme se tedy přispět k ekologickému provozu firmy. Ať už tím, že se snažíme pomocí fotovoltaiky pokrýt větší část spotřeby energií našich kanceláří, nebo průběžným zlepšováním třídění odpadů na stavbě a jeho zpětného použití k recyklaci. Myslíme globálně a snažíme se jednat a dělat správné věci lokálně.

Spolupracujeme
Podporujeme
  • Bikrosový oddíl TJ Favorit Brno
  • ZŠ Bosonožská
  • Centrum Kociánka
  • Zdravotní klaun
  • Sociální automobily
Projekty spolufinancované Evropskou unií
  • Instalace FVE pro MORAVSKOU STAVEBNÍ UNII - MSU s.r.o., reg. č. CZ.31.3.0/0.0/0.0/22_001/0000191
    Cílem projektu je instalace fotovoltaické elektrárny o výkonu 7,2 kWp s akumulací energie 9 kWh na střeše budovy nacházející se v areálu společnosti MORAVSKÁ STAVEBNÍ UNIE - MSU s.r.o. na adrese Jižní náměstí 7/7, 619 00 Brno, Dolní Heršpice. Za pomoci využití obnovitelných zdrojů dojde k optimalizaci zajištění elektrické energie pro podnikatelskou činnost.

Profesionální přístup

Profesionální
přístup

Od přípravy, přes realizaci až po předání hotového díla vždy jednáme fér a na úrovni.

Odborní zaměstnanci

Odborní
zaměstnanci

Zaměstnáváme odborníky, pro které je stavebnictví životním posláním.

Nejvyšší standardy

Nejvyšší
standardy

Neustále pracujeme na vzdělávání našich pracovníků.
Jsme držiteli ČSN ISO 9001:2016.

Tradice a historie

Tradice
a historie

Svému řemeslu se věnujeme již více než 30 let.

Ozvěte se nám

Jižní nám. 7/7
619 00 Brno

543 420 557
737 375 394