O NÁS

O společnosti

Společnost Moravská stavební unie – MSU s.r.o. byla založena v roce 1993 a od té doby podniká v oboru pozemního stavitelství na území České republiky, Rakouska a Německa.

V roce 2014 prošla společnost restrukturalizací, výsledkem které je zefektivnění celého procesu výstavby a přizpůsobení se vývoji v současném stavebnictví při zachování mnohaletých zkušeností s generálními dodávkami v oblasti bytové, občanské a průmyslové výstavby. V rámci dalšího rozvoje jsme v roce 2019 přistoupili k rozšíření areálu sídla firmy o nové kancelářské a skladovací prostory, v druhé etapě na začátku roku 2020 došlo k modernizaci stávajících kanceláří. Průběžně se snažíme obnovovat náš strojní a vozový park tak, abychom postupně snižovali ekologickou zátěž životního prostředí a zároveň zpříjemnili pracovní podmínky vlastním zaměstnancům.

Součástí společnosti je také vlastní developerský program, který tvoří jeden z pilířů dalšího rozvoje naší činnosti.

Naše filozofie

Jsme si vědomi vysokých nároků našich obchodních partnerů, proto dbáme na profesionální přístup ve všech fázích projektu, od přípravy, realizaci až po předání hotového díla.

Naši společnost tvoří zaměstnanci, vybíráme si tedy odborníky, kteří své práci nejen perfektně rozumí, jsou si vědomi své odpovědnosti, ale stavebnictví je pro ně i životní náplní. 

Personální politika firmy 

V současné době společnost tvoří tým cca 40 pracovníků, jak THP, tak dělnických profesí. Dle potřeby spolupracujeme s léty prověřeným portfoliem subdodavatelů tak, abychom byli schopni pružně reagovat na aktuální potřeby výstavby. V souladu s naší filozofií pracujeme neustále na profesním vzdělávání a osobní motivaci, snažíme se pro naše pracovníky vytvořit prostředí a podmínky, potřebné k bezchybnému plnění svěřených úkolů.

Jsme si vědomi, že pro mladé je dnes v mnoha případech kritická situace na trhu práce, proto se nebojíme dát šanci i absolventům.

V poslední době se snažíme vybírat talentové profesionály už při jejích studiu na vysoké škole. Ti, kteří se vyšších nároků z naší strany nebojí, jsou vítanou posilou týmu.

Stejně tak své řady rádi rozšíříme o další zkušené profesionály z oboru, v současné době se jedná zejména o:

 • Stavbyvedoucí s autorizací
 • Obchodní manažer, rozpočtář
 • Řidič skupina „C“
 • Zedník
 • Stavební zámečník
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na e-mail msu@msu.cz, popřípadě přímo na telefonním čísle 730 179 438.

Kvalita

Slovo kvalita u nás není pouze prázdný pojem. Tak abychom udrželi nejvyšší standardy prováděného díla, pracujeme neustále na dalším vzdělávání našich pracovníků. Jsme držiteli ČSN ISO 9001:2016.

Spolupracujeme

Centrum kaštanová     www.kastanova.cz
Ing. Arch. Zdena Němcová     www.nan-atelier.cz
Architektonické studio PamArch    http://www.pamarch.cz/
Keraservis Group a.s.    http://www.keraservis.cz
DEHO s.r.o.    http://www.deho.cz         
Vysoké učení technické v Brně - Fakulta stavební    http://www.fce.vutbr.cz
Parking systems s.r.o.     https://klausmultiparking.cz/

Podporujeme

 • Bikrosový oddíl TJ Favorit Brno
 • ZŠ Bosonožská
 • Gymnázium Jana Blahoslava v Ivančicích
 • Umělecká skupina TRINNO
 • Domov pro seniory Zastávka u Brna
 • Centrum Kociánka
 • Slavnosti města Pohořelice a okolí
 • Zdravotní klaun

Máte zájem o developerský projekt? Kontaktujte nás.

Realizované projekty


Developerský projekt Jírovcová


Nastavby Pavlovská, Brno

Všechny realizované projekty

Výstavba RD Želešice

Připravujeme:

Stavba RD v Želešicích

Připravujeme stavbu rodinných domů v Želešicích, v současné době pracujeme na inženýrský sítích a projektové přípravě. Předpokládané zahájení prodeje prvních šesti domů v I. etapě v průběhu dubna 2021. Více informací na e-mailu msu@msu.cz.
Realizované projekty
MORAVSKÁ STAVEBNÍ UNIE - MSU s.r.o.
Jižní nám. 7/7 619 00 Brno
Tel.: +420 543 420 557