SLUŽBY
DEVELOPERSKÉ PROJEKTY

spokojene-bydleni
komercni-prostory
parkovaci-mista

Co a jak stavíme?

Jedním z důležitých pilířů naší činnosti jsou vlastní developerské projekty. Především se jedná o výstavby bytů do osobního vlastnictví, ale i rodinných domků, zasíťovaných stavebních pozemků nebo v poslední době i garáží. U všech našich projektů klademe důraz především na vysokou kvalitu prováděných prací a individuální přístup ke klientům s možností značných klientských změn. Neváhejte a podívejte se na naši aktuální nabídku, ať se můžete zařadit mezi stovky našich spokojených klientů.

Pro koho stavíme:

Od prvopočátku investičního záměru a prvních ideových návrhu je pro nás budoucí klient respektovaným obchodním partnerem, který upřednostňuje vyšší přidanou hodnotu a kvalitu své investice. Je člověkem, který je odborníkem ve svém oboru, a to také očekává od nás.

Jak začít?

V případě že se Vám líbí  jeden z našich aktuálních projektů, další informace a kontakty najdete zde. Máte-li zájem o dlouhodobější formu spolupráce na našich připravovaných projektech, neváhejte kontaktovat vedení společnosti.

 

Máte zájem o developerský projekt? Kontaktujte nás.

Realizované projekty


Developerský projekt Jírovcová


Nastavby Pavlovská, Brno

Všechny realizované projekty

Výstavba RD Želešice

Realizujeme:

Stavba RD v Želešicích

Zahájili jsme prodeje první etapy rodinných domů v Želešicích, v současné době pracujeme na inženýrský sítích a základových konstrukcích prvních čtyřech domů. Více informací na www.rodinnedomyzelesice.cz nebo na e-mailu msu@msu.cz.
Realizované projekty
MORAVSKÁ STAVEBNÍ UNIE - MSU s.r.o.
Jižní nám. 7/7 619 00 Brno
Tel.: +420 543 420 557