SLUŽBY
REVITALIZACE DOMŮ

Již před více než 20 lety jsme začali se zateplováním a do dnešního dne jsme provedli regenerace již asi stovky bytových domů. Klademe vysoké nároky na jakost odvedené práce a proto používáme k zateplení pouze certifikované zateplovací systémy renomovaných výrobců a práce provádíme především vlastními vyškolenými a prověřenými pracovníky. Vzhledem k tomu, že se na trhu objevují stále nové a modernější zateplovací systémy, investujeme neustále do jejich dalšího vzdělání.

Díky zkušeným stavbyvedoucím a technickým pracovníkům, vlastnímu lešení, propracovanému systému zásobování a kompletnímu zázemí, jsme schopni nabídnout veškeré práce za výhodné ceny. Jsme registrováni v seznamu odborných dodavatelů pro státní dotační program „Zelená úsporám“ a jsme připraveni Vám poskytnout komplexní servis k získání dotace.

 

Máte zájem o revitalizaci Vašeho objektu? Kontaktujte nás.

Realizované projekty


Isenburg


Okrouhlá


Bučovická

Všechny realizované projekty

Výstavba RD Želešice

Realizujeme:

Stavba RD v Želešicích

Zahájili jsme prodeje první etapy rodinných domů v Želešicích, v současné době pracujeme na inženýrský sítích a základových konstrukcích prvních čtyřech domů. Více informací na www.rodinnedomyzelesice.cz nebo na e-mailu msu@msu.cz.
Realizované projekty
MORAVSKÁ STAVEBNÍ UNIE - MSU s.r.o.
Jižní nám. 7/7 619 00 Brno
Tel.: +420 543 420 557